Wywiadu udziela Pan Piotr Oniszczuk, Prezes Zarządu Unilink Cash Sp. z o.o.

Czym Unilink Cash wyróżnia się na rynku pośrednictwa finansowego?

Jesteśmy firmą, która oferuje swoim Partnerom kompleksowy i sprawdzony model prowadzenia biznesu, wypracowany w oparciu o nasze doświadczenie oraz znajomość najnowszych trendów rynkowych. W praktyce oznacza to zapewnienie Partnerowi wszystkiego, co jest mu niezbędne, aby skutecznie prowadzić i rozwijać swoją firmę. Szczególny nacisk kładziemy na efektywność ekonomiczną współpracy oraz merytoryczne wsparcie przez jednostki organizacyjne Unilink Cash. W zakresie jakości oraz innowacyjności już dawno dorównaliśmy najlepszym, pozostawiając w tyle wiele innych firm. Jesteśmy najszybciej rozwijającym się integratorem na rynku. Zdajemy sobie sprawę, że tylko nieustanny rozwój jest podstawą sukcesu w tej branży.

Dlaczego warto zostać Partnerem Unilink Cash?

W Unilink Cash chcemy, aby każdy Partner był zadowolony ze współpracy z nami – budujemy biznes w oparciu o długotrwałe i partnerskie relacje, wzajemne zaufanie i przejrzystość w działaniu. Dużą wagę przykładamy do zapewnienia Partnerom stałej pomocy i wsparcia merytorycznego – w każdej sytuacji, na każdym etapie prowadzenia działalności. Nasi Dyrektorzy Regionalni czuwają nad tym, aby Partnerzy otrzymywali pełne wsparcie wtedy, gdy go potrzebują, zgodnie z zasadą „tu i teraz”. Dodatkowo, Zespoły Wsparcia i Weryfikacji w centrali są do stałej dyspozycji Partnerów w rozwiązywaniu codziennych problemów związanych ze sprzedażą.

Warto również dodać, że współpracujący z Unilink Cash Partnerzy otrzymują od nas pełne wsparcie marketingowe, czyli przykładowo: materiały promocyjne, ulotki, plakaty, gadżety, a nawet oznakowanie placówki. Do każdego podchodzimy indywidualnie, dostosowując zakres wsparcia do jego potrzeb.

Co ważne, prowadzimy regularnie szkolenia - stacjonarne oraz webinaria (online). Dwa razy w roku, w ramach Szkoły Sprzedaży Unilink Cash, spotykamy się z naszymi Partnerami osobiście w wielu miastach na terenie całej Polski.

W naszej firmie zapewniamy wiele motywacyjnych konkursów - zarówno dla Partnerów jak i ich pracowników. Wspólnie z Kontrahentami organizujemy atrakcyjne wyjazdy szkoleniowe. W 2017 roku trzykrotnie byliśmy na Wyspach Kanaryjskich oraz w Wietnamie. Współpracujący z nami Partnerzy mogą liczyć na codzienne rozliczanie sprzedaży.

Najlepszym Partnerom oferujemy jeszcze więcej – dostęp do prywatnej opieki medycznej w Medicover, a także kartę sportową FitSport. 

Zachęcam do zapoznania się z infografiką, przedstawiającą zalety współpracy z Unilink Cash.

Wspomniał Pan o kompleksowej ofercie produktowej. Z jakich produktów może korzystać Partner Unilink Cash?

W swojej ofercie posiadamy ponad 30 zróżnicowanych produktów. Oferujemy kredyty bankowe wiodących banków w Polsce oraz pożyczki pozabankowe od najlepszych na rynku firm pożyczkowych. Całość oferty dostępna jest na atrakcyjnej, nowoczesnej platformie informatycznej.

Jakie wartości są istotne dla Unilink Cash?

W biznesie kredytowym najważniejsza jest jakość kredytów uruchamianych na rzecz instytucji finansowych z jednej strony i zaspokojenie potrzeb Klientów poszukujących usługi finansowej z drugiej. Lepsza jakość kredytów z punktu widzenia ich spłacalności to lepsze produkty dostępne dla Klientów i odwrotnie. Dlatego nie ma u nas miejsca na nieprofesjonalne działania.

Naszą pracę opieramy na etyce i najwyższych standardach rynku finansowego. Dlatego też starannie dobieramy Partnerów, z którymi współpracujemy. Jak już mówiłem - ważna jest dla nas rzetelność, przejrzystość w działaniu, etyka.

Mimo tak szerokiej oferty produktowej – Unilink Cash to nie tylko sprzedaż…

Unikamy sztywnych, korporacyjnych zwyczajów. Oprócz wyjazdów szkoleniowo- integracyjnych, organizujemy wspólne wyjścia do teatru czy kina. Skracamy dystans nie tylko między pracownikami, ale również między nami a Partnerami i Kontrahentami. Taka atmosfera lepiej służy zrozumieniu i w konsekwencji skutecznemu działaniu. Nasza Centrala jest otwarta dla każdego. Możesz być pewny, że współpracując z nami stajesz się częścią Unilink Cash.

Unilink Cash to przede wszystkim ludzie… profesjonaliści. 90% naszych pracowników posiada doświadczenie w branży finansowej. Chętnie dzielimy się wiedzą oraz znajomością zagadnień kredytowych.

Szkolenia są dla Unilink Cash czymś niezwykle ważnym…

Oczywiście! 6 grudnia zakończyliśmy V edycję Szkoły Sprzedaży Unilink Cash! Był to drugi w tym roku cykl szkoleń stacjonarnych. Za nami 12 spotkań z Partnerami na terenie całego kraju. Warszawa, Szczecin, Bydgoszcz, Gdańsk, Rzeszów, Katowice, Kraków… to tylko kilka z lokalizacji. Udział w wydarzeniu wzięło blisko 600 osób! Było to jedno z największych tego typu przedsięwzięć w branży finansowej w Polsce. Szkolenia to dla nas dobra okazja, by porozmawiać z naszymi Partnerami o ich potrzebach. To dla nas szczególnie ważne, ponieważ chcemy rozwijać się razem z nimi, biorąc pod uwagę ich sugestie i oczekiwania.

Jak nawiązać współpracę z Unilink Cash?

Wystarczy wypełnić krótki formularz na naszej stronie internetowej (www.unilinkcash.pl) lub skontaktować się bezpośrednio z Działem Administracji. Na zgłoszenie odpowiemy w ciągu 30 minut. Co ważne dla potencjalnego Partnera – podpisanie umowy z Unilink Cash nie wiąże się z żadnymi opłatami czy wyłącznością.

Zapraszamy do współpracy.

 

 

Wywiadu udzielił: Piotr Oniszczuk

Prezes Zarządu Unilink Cash Sp. z o.o.

Związany z rynkiem Consumer Finance od prawie 20 lat. Był odpowiedzialny za przygotowanie i realizację strategii dla największych globalnych banków komercyjnych w Polsce. Współpracował z Citibank, Deutsche Bank oraz Axcess Financial Poland. Związany z Konferencją Przedsiębiorstw Finansowych od początków jej założenia. W Unilink Cash odpowiada za przygotowanie oraz realizację strategii spółki.

Wywiadu udzielił: Piotr Oniszczuk
Prezes Zarządu Unilink Cash Sp. z o.o.
Związany z rynkiem Consumer Finance od prawie 20 lat. Był odpowiedzialny za przygotowanie i realizację strategii dla największych globalnych banków komercyjnych w Polsce. Współpracował z Citibank, Deutsche Bank oraz Axcess Financial Poland. Związany z Konferencją Przedsiębiorstw Finansowych od początków jej założenia. W Unilink Cash odpowiada za przygotowanie oraz realizację strategii spółki.
.