FranczyzaBanku.pl to specjalistyczny serwis branżowy dla pośredników finansowych, który prezentuje oferty współpracy największych Instytucji Finansowych w Polsce posiadających w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów finansowych, tj. kredyty gotówkowe i konsolidacyjne, pożyczki pozabankowe, kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, leasing, faktoring, ubezpieczenia majątkowe i na życie, dotacje unijne oraz produkty inwestycyjne.

Wspieramy rozwój biznesu na rynku pośrednictwa finansowego w Polsce!

Współpracujemy wyłącznie z wiarygodnymi i sprawdzonymi Instytucjami Finansowymi . Wspieramy biznes w sektorze finansowym oraz integrujemy uczestników rynku pośrednictwa finansowego w Polsce. Gwarantujemy swoim Klientom profesjonalną i skuteczną pomoc w takich obszarach, jak:

  • Pozyskiwanie Partnerów do współpracy
    Pozyskujemy Kontrahentów zarówno do nowych lokalizacji w ramach dostępnych ofert współpracy, jak również do już funkcjonujących oddziałów, w ramach giełdy "Sprzedam placówkę franczyzową".
  • Edukacja
    Wydaliśmy kilka specjalistycznych publikacji. Poradnik dla franczyzobiorców „Własny biznes franczyzowy. Jak wybrać najlepszą franczyzę bankową”. Magazyn biznesowy "Przewodnik dla Pośredników Finansowych" poświęcony branży pośrednictwa finansowego w Polsce, który zawiera najnowsze informacje o rynku, m.in.: raporty, wywiady, artykuły, prezentacje firm, oferty współpracy. Ebook „Praca Doradcy Klienta w Banku. Początek drogi na szczyt…”. Ponadto, codziennie publikujemy najnowsze wiadomości ze świata finansów, porady biznesowe i raporty branżowe w kategorii "Newsroom".

 

.