FranczyzaBanku.pl to specjalistyczny serwis branżowy dla pośredników finansowych, który prezentuje oferty współpracy największych Instytucji Finansowych w Polsce posiadających w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów finansowych, tj. kredyty gotówkowe i konsolidacyjne, pożyczki pozabankowe, kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, leasing, faktoring, ubezpieczenia majątkowe i na życie, dotacje unijne oraz produkty inwestycyjne.

Wspieramy rozwój biznesu na rynku pośrednictwa finansowego w Polsce!

Współpracujemy wyłącznie z wiarygodnymi i sprawdzonymi Instytucjami Finansowymi . Wspieramy biznes w sektorze finansowym oraz integrujemy uczestników rynku pośrednictwa finansowego w Polsce. Gwarantujemy swoim Klientom profesjonalną i skuteczną pomoc w takich obszarach, jak:

  • Pozyskiwanie Partnerów do współpracy
    Pozyskujemy Kontrahentów zarówno do nowych lokalizacji w ramach dostępnych ofert współpracy, jak również do już funkcjonujących oddziałów, w ramach giełdy "Sprzedam placówkę franczyzową".
  • Edukacja
    Wydaliśmy kilka specjalistycznych publikacji. Poradnik dla franczyzobiorców „Własny biznes franczyzowy. Jak wybrać najlepszą franczyzę bankową”. Magazyn biznesowy "Przewodnik dla Pośredników Finansowych" poświęcony branży pośrednictwa finansowego w Polsce, który zawiera najnowsze informacje o rynku, m.in.: raporty, wywiady, artykuły, prezentacje firm, oferty współpracy. Ebook „Praca Doradcy Klienta w Banku. Początek drogi na szczyt…”. Ponadto, codziennie publikujemy najnowsze wiadomości ze świata finansów, porady biznesowe i raporty branżowe w kategorii "Newsroom".

Jesteśmy Członkiem ZPF

Serwis FranczyzaBanku.pl  z dniem 06.02.2014 r. roku został Członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Związek Przedsiębiorstw Finansowych zrzesza ponad 100 kluczowych firm z polskiego rynku finansowego. Jedną z jego misji jest promowanie odpowiedzialnego i etycznego podejścia w biznesie, czego efektem są Zasady Dobrych Praktyk. Więcej informacji o ZPF >>

W dniu 02.03.2020 r. Komisja Etyki zatwierdziła raport z etycznego audytu wewnętrznego i potwierdziła, że serwis FranczyzaBanku.pl jest w gronie Członków ZPF w pełni akceptujących zobowiązania wynikające z przyjętych Zasad Dobrych Praktyk (Certyfikat Audytu Etycznego nr 6/2020, ważny do 31.03.2021 r.).

Zasady Dobrych Praktyk to dokument, który stanowi zbiór zasad postępowania, opartych na ogólnych normach moralnych i zgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej prawem, przyjętych do stosowania przez przedsiębiorstwa działające na rynku finansowym, w szczególności związane z rynkiem finansów konsumenckich, będące Członkami ZPF. Zasady Dobrych Praktyk [Pobierz PDF]

Informujemy również, że będąc Członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce w swoich działaniach zobowiązaliśmy się do stosowania Zasad Dobrych Praktyk, w związku z czym każdy Użytkownik może zgłosić swoją skargę lub zażalenie do Komisji Etyki ZPF, wypełniając wniosek dostępny na stronie: https://zpf.pl/etyka/wniosek-do-komisji-etyki

logo ZPF ZDP

.