FranczyzaBanku.pl to specjalistyczny serwis branżowy dla pośredników finansowych. W dwóch kategoriach biznesowych prezentujemy oferty współpracy największych Instytucji Finansowych w Polsce, które w swojej ofercie posiadają szeroki wachlarz produktów finansowych, tj. kredyty gotówkowe i konsolidacyjne, pożyczki pozabankowe, kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, leasing, faktoring, ubezpieczenia majątkowe i na życie, dotacje unijne oraz produkty inwestycyjne.

Wspieramy rozwój biznesu na rynku pośrednictwa finansowego w Polsce!

Współpracujemy wyłącznie z wiarygodnymi i sprawdzonymi Instytucjami Finansowymi . Wspieramy biznes w sektorze finansowym oraz integrujemy uczestników rynku pośrednictwa finansowego w Polsce. Gwarantujemy swoim Klientom profesjonalną i skuteczną pomoc w takich obszarach, jak:

  • Pozyskiwanie Partnerów do współpracy
    Pozyskujemy Kontrahentów zarówno do nowych lokalizacji (oferty współpracy zaprezentowane w dwóch kategoriach biznesowych: "Franczyza" oraz "Pośrednictwo finansowe / kredytowe"), jak również do już funkcjonujących oddziałów, w ramach giełdy "Sprzedam placówkę franczyzową".
  • Edukacja
    Wydaliśmy kilka specjalistycznych publikacji. Poradnik dla franczyzobiorców „Własny biznes franczyzowy. Jak wybrać najlepszą franczyzę bankową”. Magazyn biznesowy "Przewodnik dla Pośredników Finansowych" poświęcony branży pośrednictwa finansowego w Polsce, który zawiera najnowsze informacje o rynku, m.in.: raporty, wywiady, artykuły, prezentacje firm, oferty współpracy. Ebook „Praca Doradcy Klienta w Banku. Początek drogi na szczyt…”. Ponadto, codziennie publikujemy najnowsze wiadomości ze świata finansów, porady biznesowe i raporty branżowe w kategorii "Newsroom".

Jesteśmy Członkiem KPF

Serwis FranczyzaBanku.pl  z dniem 06.02.2014 r. roku został Członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – Związku Pracodawców. Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych zrzesza kilkadziesiąt kluczowych firm z polskiego rynku finansowego. Jedną z jej misji jest promowanie odpowiedzialnego i etycznego podejścia w biznesie, czego efektem są Zasady Dobrych Praktyk. Więcej informacji o KPF >>

Zasady Dobrych Praktyk to dokument, który stanowi zbiór zasad postępowania, opartych na ogólnych normach moralnych i zgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej prawem, przyjętych do stosowania przez przedsiębiorstwa działające na rynku finansowym, w szczególności związane z rynkiem finansów konsumenckich, będące Członkami KPF. Zasady Dobrych Praktyk [Pobierz PDF]

Adres redakcji

  • Serwis FranczyzaBanku.pl
  • Ul. Górniczego Stanu 18D, 40-469 Katowice
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.