Tegoroczna, trzecia już edycja Kongresu, poruszy najbardziej aktualne problemy rynku finansowego, w tym niezwykle ważne aspekty – przegląd otoczenia rynkowego sektora pośrednictwa finansowego czy tendencje na rynku kredytowym i nowe regulacje oraz ich wpływ na sektora, odbędzie się także dyskusja „Technologia, klient, produkt – który czynnik rozstrzygnie o przyszłym modelu biznesowym pośrednika”.

W tym roku, po raz drugi, pośrednicy finansowi zrzeszeni w Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych wyróżnią instytucje oferujące produkty bądź usługi finansowe, które dbają o najwyższą jakość współpracy z firmami pośredniczącymi w ich sprzedaży. W każdej z 4 kategorii konkursowych pośrednicy wyłonią najlepsze instytucje finansowe, które zostaną uhonorowane „Laurem Pośredników Finansowych”, będącym potwierdzeniem dobrej opinii o współpracy z daną instytucją, a zarazem formą zbiorowej jej rekomendacji.

Z zaproszenia do udziału w dwóch pierwszych edycjach Kongresu skorzystało ponad 400 uczestników. Uczestnicy Kongresu reprezentowali nie tylko sektor pośrednictwa finansowego ale również banki, instytucje pożyczkowe, zakłady i towarzystwa ubezpieczeń, nie zabrakło wspierających rozwój branży fintechów czy firm doradztwa prawnego i strategicznego. Udział przedstawicieli tak wielu sektorów potwierdza, iż Kongres stał się ważnym projektem merytorycznym i cenionym przez profesjonalistów miejscem wymiany doświadczeń i networkingu.

Agenda Kongresu oraz formularz rejestracji znajdują się na stronie: www.kpf.pl.
Dodatkowych informacji udziela biuro KPF pod numerem telefonu  58 302 92 05.

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych oraz serwis FranczyzaBanku.pl - Patron Medialny, zapraszają do udziału w III Kongresie Pośrednictwa Finansowego. Kongres będzie miał miejsce w Warszawie w dniu 3 października 2017 roku.

  • Wydarzenia branżowe

Oferty współpracy: franczyza / pośrednictwo

.