SuperCredit jest istotną częścią działalności Axcess Financial Poland w sprzedaży bezpośredniej na terenie całego kraju. Zmiany w ustawodawstwie dotyczące nadzoru nad rynkiem finansowym spowodowały, że Axcess Financial obniżyła koszty pożyczek, co powodowało wzrost satysfakcji zarówno dla Klienta, jak i Agenta. Większa ilość sprzedanych pożyczek skutkuje zwiększeniem wynagrodzenia dla Agenta, ale to tylko niektóre z zalet współpracy bezpośredniej z marką SuperCredit.

Wybierz mądrze

Współpraca z marką SuperCredit to przede wszystkim alternatywa dla rozwoju własnej działalności. Dogodne zasady współpracy dostosowane są zarówno dla spółek, osób prowadzących działalność, jak i osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej. W tej formie współpracy stawiamy przede wszystkim na relacje partnerskie.

Każdy Agent marki SuperCredit otrzymuje stałe doradztwo ze strony Managera Regionalnego, jak również wsparcie systemowe, produktowe i sprzedażowe oraz – co jest niezwykle istotne, także posprzedażowe.Nasze usługi kierujemy zarówno do Agentów indywidualnych, jak i biznesowych, oferując innowacyjne rozwiązania wyznaczające trendy współpracy partnerskiej. Każdy ma również możliwość rozwoju swojego biznesu, właśnie dzieki tej formie współpracy. Pozwala ona na budowanie podstruktur, gdzie partner decyduje o wysokości prowizji swoich podstruktur do wysokości umownej. To jasny i przejrzysty układ, pozwalający na osiąganie wysokich prowizji.

Super Credit wspolpracaTo także nowoczesny system informatyczny - prosty i intuicyjny, gdzie w łatwy sposób można zweryfikować klienta w procesie wnioskowania, jak również na bieżąco śledzić jego historię kredytową. Całość procesowania klientów odbywa się poprzez zintegrowany system, pozwalający na całkowitą kalkulację oferty i podpisanie umowy w zaledwie 15 minut. To świetna możliwość rozwoju każdego biznesu, ze względu na uproszczone wymogi proceduralne i alternatywne źródła finansowania własnie w postŚci oferty pozabankowej.

Forma wypłaty pożyczki, to także zaleta dla Klienta i Agenta. Brak zbiórek i wypłaty gotówkowej pozwala na bezpieczeństwo transakcji. Klient wybiera, czy chce otrzymać pieniądze na swoje konto bankowe czy też wypłacić w postaci gotówki w oddziale banku. Warto zaznaczyć, że w odróżnieniu od konkurencji wszystkie formy wypłaty, także szybki przelew i gotówka nie są obciążone żadnymi dodatkowymi opłatami.

SuperCredit stale rozwija ofertę produktową zarówno dla Klientów, jak i ofertę dla Agentów. To idealne rozwiązanie dla osób chcących otworzyć swój pierwszy biznes, jak i tych, którzy chcą go dalej rozwijać. Sposób nawiązania współpracy jest banalnie prosty, wystarczy wysłać maila na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skorzystać z formularza kontaktowego na stronie Axcess Financial Poland.

Skontaktujemy się z Tobą i przekażemy informacje o sposobach nawiązania współpracy. A Ty umów się w dogodnym terminie z opiekunem regionu na spotkanie w celu podpisania umowy. Otrzymasz wszelkie niezbędne materiały, szkolenia i rozpoczniesz proces pozyskiwania swoich klientów i generowania wysokich prowizji dla siebie.

  • Wiadomości

Oferty współpracy: franczyza / pośrednictwo

.