Jedna z najdłużej działających firm w branży pośrednictwa finansowego stawia kolejny krok na drodze swojego rozwoju. Dom Finansowy QS rozpoczyna właśnie projekt franczyzowy, w którym na atrakcyjną ofertę mogą liczyć zarówno Partnerzy chętni do współpracy, jak i przyszli Klienci.

– Czerpiąc z naszego 15-letniego doświadczenia na rynku pośrednictwa finansowego, stworzyliśmy unikalny program franczyzowy – mówi Andrzej Reterski, Prezes Zarządu Domu Finansowego QS. – Naszą ofertę wyróżnia nowatorska koncepcja komunikacji zewnętrznej oraz zakres usług oferowanych w placówce.

Klienci, którzy przekroczą próg placówek franczyzowych DFQS będą mogli uzyskać w jednym miejscu kredyt i pożyczkę, ubezpieczą samochód oraz mieszkanie, opłacą energię elektryczną, a także sprawdzą swoje zadłużenie w BIK. Zakres oferowanych usług pozwoli im na uzyskanie pomocy zarówno w finansowaniu drobnych, bieżących potrzeb konsumpcyjnych, jak i przy realizacji większych inwestycji, jak na przykład zakup nieruchomości.

Na franczyzobiorców DFQS z kolei czeka rozbudowany i przejrzysty system informatyczny, który umożliwia sprawne porównanie wielu ofert. Ponadto, uzyskają oni solidne wsparcie marketingowe, dedykowaną tylko im ofertę produktową i stałą opiekę terenowych struktur firmy. Zostaną również objęci systemem darmowych szkoleń produktowych i sprzedażowych oraz otrzymają wsparcie w działaniach ukierunkowanych na pozyskiwanie nowych Klientów.

- Nie wymagamy wstępnej opłaty, ani opłat miesięcznych. Nasz pomysł na placówkę jest przemyślany i profesjonalny, a nasza pomoc znacząco ułatwia dobry start – podkreśla zalety programu Prezes Reterski. - Przygotowanie tego modelu zajęło nam dwa lata, ale proponowana przez nas koncepcja odpowiada na potrzeby rynku i jest odporna na okresowe wahania koniunktury.

  • Wiadomości

Oferty współpracy: franczyza / pośrednictwo

.