3 czerwca br. rozpoczęła się kolejna III edycja ogólnopolskiego tourne mobilnej kawiarni Fines z darmową kawą, herbatą i lemoniadą. W tym roku, przez 3 wakacyjne miesiące, ponownie odwiedzimy ponad 90 miast w całej Polsce, aby spotkać się w sąsiedzkim gronie i poznać siebie nawzajem.

Skąd pomysł na rower z kawą w branży finansowej? Pobudzamy do dobrych decyzji, to hasło którym kierujemy się na co dzień. Natomiast w placówkach przy rozmowie z klientami, zwykle towarzyszy nam kawa – stąd pomysł, aby z tą gościnnością wyjść poza placówki.

Taki właśnie jest Fines. Jesteśmy ludźmi, którzy zajmują się finansami: kredytami, pożyczkami, ubezpieczeniami. Z racji obsługiwania ofert kilku banków i kilkunastu firm pożyczkowych, często już w dokumentach klienta wiemy gdzie najlepiej zawnioskować o pożądaną kwotę. Natomiast nic nie zmieni tego, że jesteśmy członkami lokalnych społeczności a FinesCafe to doskonała okazja by się poznać.

Poprzez luźną i bezpośrednią rozmowę, dajemy mieszkańcom szansę, by dowiedzieli się czym zajmuje się pośrednik kredytowy i jak może im pomóc. W ten sposób wspieramy również naszych franczyzobiorców w kontakcie z klientami.

Gdy pojawiają się pytania o to, jak dostać kredyt, w którym banku wnioskować o kredyt i czy w ogóle istnieje coś takiego jak tani kredyt, warto porozmawiać z osobami, które mają dostęp do pełnego spektrum ofert finansowania na rynku. W placówkach Fines od ponad 15 lat zajmujemy się wspieraniem naszych klientów zaczynając od takich codziennych czynności jak opłata rachunków, przez pożyczki o różnych kwotach, aż po kredyty gotówkowe, leasingi czy kredyty dla firm. Pełną ofertę, dostępną w placówkach, można znaleźć na stronie Fines.

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do wydarzenia, by na bieżąco śledzić trasę roweru FinesCafe! Cały harmonogram trasy znajduje się na stronie Fines oraz na naszym wydarzeniu na profilu na Facebooku Fines.

  • Wiadomości

Oferty współpracy: franczyza / pośrednictwo

.