Fines po raz kolejny otrzymał Certyfikat „Solidna Firma”. Warto podkreślić, że wyróżnienie to przyznano firmie już 12 rok z rzędu, co dodatkowo zostało nagrodzone Statuetką Szmaragdową. Profesjonalne podejście do partnerów biznesowych oraz do praw konsumentów, a przy tym wysoka jakość świadczonych usług to cechy, za które Fines został nagrodzony przez Program Solidna Firma. Certyfikat jest potwierdzeniem rzetelności i wiarygodności firmy oraz jej stabilnej sytuacji finansowej.

fines solidna firma certyfikat- Swoją działalnością chcemy stwarzać korzystne możliwości rozwoju dla przedsiębiorców na rynku pośrednictwa finansowego, wspierając ich kompleksowo w codziennej pracy. Nasz projekt franczyzowy - Fines Operator Bankowy to gotowy pomysł na własny biznes, który odnosi sukcesy nie tylko w dużych, ale także i w mniejszych miastach - komentuje Przemysław Nazar, Dyrektor ds. Rozwoju Rynku z Fines S.A.

Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że jakość świadczonych przez nas usług jest doceniana i niezmiennie uznawana za najwyższą - dodaje Przemysław Nazar

  • Wiadomości

Oferty współpracy: franczyza / pośrednictwo

.