CUK Ubezpieczenia podsumował kolejny rok działalności sieci franczyzowej. Zarząd firmy co roku spotyka się z franczyzobiorcami, tym razem powodów do świętowania było więcej niż zwykle. W 2017 roku mija 10 lat od otwarcia pierwszej placówki franczyzowej CUK Ubezpieczenia, co zostało uświetnione podczas filmowej „Gali Złotych Rombów”. Obecnie w ramach CUK działa już ponad 170 placówek franczyzowych.

CUK Ubezpieczenia w 2007 roku jako pierwszy w branży ubezpieczeniowej wprowadził franczyzowy model sprzedaży ubezpieczeń. Był to milowy krok w rozwoju całej multiagencji. Od 2007 roku sieć franczyzowa rozrosła się i rozwinęła. Obecnie marka oferuje franczyzobiorcom przejrzyste zasady współpracy, niewielki wkład własny, nowoczesne rozwiązania IT, wsparcie merytoryczne, szkolenia, programy motywacyjne i premiowe oraz konkursy.

–Jesteśmy dumni z każdej nowo otwartej placówki franczyzowej i każdego nowo pozyskanego partnera franczyzowego. Sieć franczyzowa z roku na rok rozrasta się coraz bardziej. A CUK Ubezpieczenia, pomimo licznych prób naśladowania, niezmiennie pozostaje liderem franczyzy ubezpieczeniowej w Polsce. Obecnie, niemal w każdym regionie Polski, klient może poznać kompleksową ofertę ubezpieczenia w naszych placówkach. Naszą ambicją i celem jest wypełnienie placówkami kolejnych obszarów. Z naszymi partnerami franczyzowymi łączy nas nie tylko biznes, ale również zamiłowanie do dobrej zabawy. Cieszymy się, że w tym roku w tak licznym gronie i wyjątkowej filmowej konwencji mogliśmy wspólnie uczcić 10 lat istnienia sieci franczyzowej CUK– mówi Monika Grabowska dyrektorrozwojusieci zewnętrznej CUK Ubezpieczenia.

Nie bez wpływu na dzisiejszą pozycję lidera wśród multiagencji ubezpieczeniowych pozostało również uruchomienie pierwszej w Polsce porównywarki cen ubezpieczeń online. Członkowie zarządu CUK Ubezpieczenia podkreślają,jak ważne w funkcjonowaniu firmy jest rozwijanie franczyzowego modelu biznesowego.

– Pierwsze biuro franczyzowe założyliśmy w 2007 roku w Koninie. Obecnie naszą sieć tworzy ponad 230 oddziałów, w tym 170 placówek franczyzowych. Jeżeli ktoś myśli o biznesie w ubezpieczeniach, to uważam że nie ma lepszego miejsca jak dołączenie do naszej sieci sprzedaży. Mamy wszystko, co ułatwia pracę naszym franczyzobiorcom: znaną i rozpoznawalną markę, kampanie reklamowe, systemy sprzedażowe, pełną ofertę i ogromne doświadczenie – mówił Jacek Byliński prezes zarządu CUK Ubezpieczenia.

Jubileuszowe spotkanie nie mogło obyć się bez zaprezentowania wizji rozwoju firmy na najbliższe lata. – Stawiamy na rozbudowę wielokanałowej sieci sprzedaży oraz zwiększenie naszej dostępności dla klienta. Rozwijamy różne formy zakupu ubezpieczeń: sprzedaż bezpośrednią w placówkach, przez Contact Center, na wyspach sprzedażowych w galeriach handlowych lub przez kalkulator online. Wcielamy w życie naszą misję i kreujemy przyjazny dla klienta świat ubezpieczeń– zapowiedział Jacek Byliński.

O firmie

CUK Ubezpieczenia od 15 lat zajmuje się doradztwem w zakresie produktów ubezpieczeniowych. W swojej ofercie ma produkty ponad 30 wiodących towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na zaufanie klientów korzystających z usług CUK osobiście w ponad 200 placówkach, internetowo - przy pomocy kalkulatora OC i AC oraz telefonicznie. CUK jest liderem wśród multiagencji ubezpieczeniowych w Polsce i już od 15 lat skutecznie kreuje przyjazny dla klienta świat ubezpieczeń.

  • Wiadomości

Oferty współpracy: franczyza / pośrednictwo

.