Pragniemy poinformować, że udostępniliśmy naszym subskrybentom BEZPŁATNY dostęp do publikacji online. Nasi Użytkownicy mogą skorzystać z poradnika franczyzobiorcy, poradnika doradcy klienta oraz przewodnika dla pośredników finansowych (1/2016). Niebawem ukaże się nowy numer magazynu biznesowego "Przewodnik dla Pośredników Finansowych (2/2017)". Aby uzyskać dostęp do publikacji online wystarczy wpisać w panelu logowania swój adres e-mail.

Poradnik Franczyzobiorcy „Własny biznes franczyzowy...” jest lekturą obowiązkową dla osób, które zamierzają otworzyć placówkę partnerską i chcą ustrzec się przed kosztownymi błędami. Poradnik to kompendium wiedzy, które zwiększa świadomość przedsiębiorcy na temat franczyzy. Zawiera informacje o rynku, stawia pytania weryfikujące predyspozycje przedsiębiorcy oraz porusza ważne kwestie, które należy omówić na spotkaniu z franczyzodawcą. Opisuje proces nawiązania współpracy z franczyzodawcą oraz na jakie aspekty zwrócić uwagę w umowie franczyzowej. Wskazuje, czym kierować się przy wyborze lokalizacji oraz jak przeprowadzić sprawny proces adaptacji lokalu. Radzi jak skutecznie zrekrutować najlepszych kandydatów. Opisuje zagrożenia oraz możliwości, waży plusy i minusy, dostarcza sprawdzonych informacji pomocnych w podjęciu dobrej decyzji.

Poradnik "Praca Doradcy Klienta w Banku. Początek drogi na szczyt" zawiera użyteczne informacje dot. pracy doradcy klienta. Opisuje proces rekrutacji z perspektywy pracodawcy i pracownika. Przedstawia produkty bankowe od praktycznej strony, czyli możliwości ich zastosowania i korzyści dla klienta. Prezentuje metody i techniki sprzedaży oraz sposoby na realizację najważniejszego zadania doradcy, jakim jest pozyskanie nowego klienta.

Przewodnik dla Pośredników Finansowych to pierwsza w Polsce kompleksowa publikacja, która zawiera praktyczne informacje na temat rynku pośrednictwa finansowego m.in. eksperckie artykuły branżowe, unikalne wywiady z osobami decyzyjnymi - Prezesami i Dyrektorami największych Instytucji Finansowych w Polsce oraz specjalistyczne raporty na temat rynku pośrednictwa finansowego i sektora pożyczkowego.

Życzymy udanej lektury i zapraszamy do publikacji ONLINE >>

 

  • Wiadomości

Oferty współpracy: franczyza / pośrednictwo

.