2 sierpnia w Gdańsku zakończyła się VI Edycja Letniej Akademii Doradcy Fines. Szkolenia obejmowały aktualne wiadomości z zakresu pożyczek pozabankowych. W tym roku spotkania zostały dodatkowo wzbogacone o specjalną sesję RODO, podczas której uczestnicy poznali zasady funkcjonowania RODO.

Trasa „Tour de Fines” wiodła aż przez 15 miast. Pracownicy Fines wraz z przedstawicielami największych firm pożyczkowych pokonali tysiące kilometrów, żeby spotkać się ze swoimi Agentami i Doradcami. Spędzono dziesiątki godzin w salach szkoleniowych, aby móc przekazać uczestnikom wiedzę produktową. Dodatkowo w 10 miastach po szkoleniach został zorganizowany cykl spotkań networkingowych pt. „Wakacyjne popołudnie z Fines”. Była to doskonała okazja dla uczestników Akademii Doradcy Fines, aby podczas kolacji grillowej lepiej się poznać, wymienić opiniami i doświadczeniami.

Możliwość bezpośrednich spotkań z naszymi Partnerami, ciekawe i szczere rozmowy nie tylko o biznesie, są dla nas inspiracją i napędzają do nowych wyzwań. Za to wszystko dziękujemy prawie 700 uczestnikom VI Letniej Akademii Doradcy Fines! - mówi Piotr Przedlacki, założyciel oraz Prezes Zarządu Fines S.A.

VI Letnia Akademia Doradcy Fines

  • Komunikaty prasowe

Oferty współpracy: franczyza / pośrednictwo

.