Sprzedam placówkę franczyzowąSPRZEDAM PLACÓWKĘ PARTNERSKĄ BANKU

Cena sprzedaży (brutto):
59 000 PLN

Numer ogłoszenia:I412 Miasto: USTKA Województwo: pomorskie

Dane kontaktowe

Nr telefonu: 518190100 Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opis

Sprzedam działającą Placówkę Partnerską Banku. Placówka działa od 3 lat (w tym miejscu wcześniej jako oddział Banku od 16 lat), posiada bardzo duży (po oddziałowy) portfel klientów detalicznych, oraz portfel klientów biznesowych. Mieści się w Ustce, w widocznym eksponowanym miejscu, wejście od ulicy, bezpłatny parking wzdłuż ulic. W sąsiedztwie inne sklepy, lokale usługowe, biura. W placówce zlokalizowany jest również bankomat dużej sieci bankomatowej w Polsce. Lokal z dużym kasetonem/neonem + semaforem oraz dużymi witrynami okienno-reklamowymi.

Placówka zajmuje się obsługą bieżącą klientów oraz sprzedażą produktów bankowych dla osób fizycznych oraz firm w tym leasingi. Placówka prowadzi obsługę kasową. Możliwość także udzielania kredytów hipotecznych. Możliwość przejęcia placówki wraz z pracownikami.

Placówka jest w pełni wyposażona zgodnie z wytycznymi banku. Lokal nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego. Placówka jest czterostanowiskowa plus dwa wydzielone boksy do spotkań z klientami biznesowymi, VIP lub menagera. Osobno część socjalna z węzłem sanitarnym i duże zaplecze, oraz wydzielone pomieszczenie z sejfami. Placówka w pełni uzbrojona: alarm (najnowsze wymogi), ochrona, monitoring (14 kamer+ rejestrator), łącze internetowe (stałe oraz Wi-fi), 2-a sejfy. Lokal około 116 m.kw.

Nowemu właścicielowi chętnie pomożemy szybko się wdrożyć oraz pozałatwiać wszelkie formalności z Bankiem.

Gotowy biznes bez dodatkowych inwestycji. Cena za placówkę franczyzową banku wynosi 59 000 PLN. Cena zawiera:
- odstępne,
- uzbrojenie placówki,
- pełne wyposażenie,
- cesję umów (dzierżawa lokalu, internet, ochrona, bankomat, prąd, wywóz śmieci),
- dostęp do istniejącej bazy klientów

Zapraszam do kontaktu oraz spotkania w celu uzyskania szczegółowych informacji.

.