Sprzedam placówkę franczyzowąSprzedam placówkę banku

Cena sprzedaży (brutto):
50 000 PLN

Numer ogłoszenia:I411 Miasto: Gdańsk Województwo: pomorskie

Dane kontaktowe

Nr telefonu: 579651653 Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opis

Sprzedam działającą Placówkę Partnerską największego Banku w Polsce. Placówka działa od 20 lat, posiada bardzo duży portfel klientów detalicznych. Mieści się w Gdańsku, w widocznym miejscu, wejście od ulicy, bezpłatny parking. W sąsiedztwie inne sklepy, lokale usługowe, biura.

Agencja zajmuje się obsługą bieżącą klientów oraz sprzedażą produktów bankowych np. kredyty gotówkowe, ubezpieczenia komunikacyjne, rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe, karty kredytowe i inne. Możliwość udzielania także kredytów hipotecznych.

Placówka jest w pełni wyposażona zgodnie z wytycznymi banku. Lokal nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego. Placówka jest trzystanowiskowa.

Nowemu właścicielowi chętnie pomożemy szybko się wdrożyć oraz pozałatwiać wszelkie formalności z Bankiem. Gotowy biznes bez dodatkowych inwestycji. Niskie koszty utrzymania.

Zapraszam do kontaktu oraz spotkania w celu uzyskania szczegółowych informacji.

.