Sprzedam placówkę franczyzowąPlacówka Franczyzowa w Jaworze

Cena sprzedaży (brutto):
40 000 PLN
Do negocjacji

Numer ogłoszenia:I378 Miasto: Jawor Województwo: dolnośląskie

Dane kontaktowe

Nr telefonu: 664643643 Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opis

Sprzedam Placówkę Franczyzową w Jaworze. Doskonała lokalizacja, mieszcząca się w mieście liczącym 24 tyś mieszkańców, powiat liczy blisko 50 tys. mieszkańców. W sąsiedztwie sklepy, telekomy, banki, blisko poczta i dworzec PKP. Placówka mieszcząca się na parterze, wejście do oddziału bezpośrednio z ulicy. Placówka 3 stanowiskowa w pełni wyposażona z 3 doświadczonymi pracownikami.

Lokal o powierzchni 50 m2. Placówka z wydzieloną częścią socjalną i węzłem sanitarnym. Posiada wejście z ulicy, witryny i zewnętrzną reklamę podświetlana. Placówka w pełni uzbrojona: alarm, ochrona, monitoring, łącze internetowe, sejf.

Dochodowa, bardzo szybka stopa zwrotu. Możliwość sprzedaży wszystkich produktów: kredyty detaliczne, konta, lokaty, karty i limity w koncie.

Nowemu właścicielowi chętnie pomogę szybko się wdrożyć oraz pozałatwiać wszelkie formalności z Bankiem. Cena za placówkę franczyzową banku wynosi 40 000 PLN. Placówkę odstępują z powodów osobistych.

.