Sprzedam placówkę franczyzowąSprzedam Placówkę Franczyzową

Cena sprzedaży (brutto):
37 000 PLN
Do negocjacji

Numer ogłoszenia:I246 Miasto: Bielsko Biała Województwo: śląskie

Dane kontaktowe

Nr telefonu: 886853894 Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opis

Placówka franczyzowa największego ogólnopolskiego operatora bankowego i ubezpieczeniowego oferująca produkty wielu banków i firm pozabankowych oraz ubezpieczeń, zlokalizowana w centrum miasta, w pobliżu urzędów, dworca PKP i PKS, tuż przy ruchliwej ulicy.
Narożna ekspozycja. Możliwość sprzedaży produktów kredytowych, pożyczkowych, ubezpieczeniowych, leasingu, punkt opłat i innych.

Placówka nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego, przeprowadzony gruntowny remont w roku 2017. Wyposażona w 4 stanowiska obsługi, o powierzchni użytkowej wraz z zapleczem ok. 60 m2. Wejście prosto z głównej ulicy, duży neon i witryny.

Placówka wyposażona w komplet mebli biurowych, sprzęt komputerowy, drukarki, monitoring, alarm, wyświetlacz LED, reklamę zewnętrzną. Wyposażenie części socjalnej wraz z węzłem sanitarnym.

Placówka cały czas działająca i reklamowana w mediach ogólnopolskich (reklama TV), lokalnych, poprzez facebook oraz liczne akcje ulotkowe na terenie miasta.

Cena zawiera:
- odstępne,
- pełne wyposażenie z reklamą,
- cesję umów (dzierżawa lokalu, internet, energia, ochrona),
- dostęp do dużej bazy klientów.

Więcej informacji osobom zainteresowanym udzielę na spotkaniu po uprzednim umówieniu telefonicznym. Podana cena do negocjacji.

Sprzedaż z przyczyn osobistych - rodzinnych - poważne zachorowanie.

.