Sprzedam placówkę franczyzowąSPRZEDAM PLACÓWKĘ PARTNERSKĄ BANKU

Cena sprzedaży (brutto):
24 600 PLN

Numer ogłoszenia:I244 Miasto: GÓRA KALWARIA Województwo: mazowieckie

Dane kontaktowe

Nr telefonu: 508047888 Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opis

Odstąpię Placówkę Partnerską jednego z najszybciej rozwijającego się Banku, która funkcjonuje w bardzo dobrej lokalizacji przy URZĘDZIE MIASTA, obok wielu punktów usługowo- handlowych. Dużym atutem Placówki jest brak oddziału macierzystego Banku w mieście, najbliższy oddział oddalony jest o ok. 20 km. Placówka została wypromowana na lokalnym rynku przez udział w Imprezach Plenerowych. Bank, który reprezentuje Placówka charakteryzuje się dobrą akceptowalnością kredytobiorców, uproszczonymi procedurami, brakiem regionalizacji klientów oraz mobilną sprzedażą.

Placówka znajduje się w lokalu o powierzchni 45m2, którego miesięczny czynsz wynosi 2500 zł, do kwoty najmu nalezy doliczyć tylko prąd wg. zużycia.
Lokal został w pełni wyremontowany oraz wyposażony zgodnie z zaleceniami banku w sierpniu 2018r.

Cena zawiera:
- odstępne,
- pełne wyposażenie (meble, sejf, multisejfy, elementy reklamowe),
- cesję umów (dzierżawa lokalu, DSL, energia, gaz, ochrona),
- dostęp do istniejącej bazy klientów oraz wszystkich funkcjonujących umów- wielu klientów posiada nasze nr tel, pod które chętnie sami dzwonią po ofertę kredytową
- możliwość przejęcia przeszkolonego pracownika.

Cena jest bardzo atrakcyjna, same kamery i zabezpieczenia są warte ok. 10 tys zł, oraz meble wymienione w tym roku ok. 10 tys. zł. Placówka funkcjonuje w tym mijescu od ok. 6 lat, posiada bazę klientów, przynosi realny, stały dochód.

Zapraszam do kontaktu. Więcej informacji telefonicznie