Sprzedam placówkę franczyzowąOdstapie lokal wyposażony pod działalność finansowo-bankową

Cena sprzedaży (brutto):
1 PLN
Do negocjacji

Numer ogłoszenia:I241 Miasto: Katowice Województwo: śląskie

Dane kontaktowe

Nr telefonu: 695408363 Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opis

Odstąpię lokal handlowo usługowy wyposażony pod działalność finansowo-bankowo- ubezpieczeniową. W lokalu tym przez 18 lat była prowadzona bardzo dobrze funkcjonująca agencja bankowa, która z przyczyn osobistych została zakończona dnia 05-12-2018.

Lokal znajduje się w ścisłym centrum przy głównej ulicy dzielnicy Katowic- Bogucice i przez lata prowadzonej w nim działalności zgromadził pokaźną ilość klientów. W okolicy brak konkurencji. Posiada witrynę, trzy stanowiska obsługi wyposażone w sprzęt komputerowy, urządzenia wielofunkcyjne, dwustanowiskowy multisejf,sejf, system alarmowo- telewizyjny, meble, biurka, krzesła i inne.

Lokal nadaje się do prowadzenia działalności bankowej, agencji opłat, ubezpieczeń i innych. Istnieje możliwość kontynuacji współpracy z tym samym bankiem z którym współpracowałam. Warunki cenowe do uzgodnienia