Sprzedam placówkę franczyzowąOdstąpię prężnie działająca placówkę bankową z bazą stałych klientów

Cena sprzedaży (brutto):
70 000 PLN
Do negocjacji

Numer ogłoszenia:I232 Miasto: Dębno Województwo: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe

Nr telefonu: 667555609 Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opis

Placówka znanego banku działająca od 2012 roku, zlokalizowana jest w samym miasta i wyposażona zgodnie z najnowszymi wytycznymi banku, w dwa stanowiska obsługi, remont w 2018 roku, nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego. Zakupione również nowe meble na zaplecze. Wejście prosto z głównej ulicy, duży neon i witryna. Placówka pracuje na zasadach wyłączności - w mieście nie ma możliwości otworzenia drugiej placówki tego banku. Oddział prowadzi sprzedaż głównie kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych, kont oraz kart kredytowych i kredytów hipotecznych w pośrednictwie z oddziałami.

Cena zawiera:
- odstępne,
- pełne wyposażenie (meble, sejf, multisejfy, elementy reklamowe),
- cesję umów (dzierżawa lokalu, DSL, energia, gaz, ochrona),
- dostęp do istniejącej bazy klientów oraz wszystkich funkcjonujących umów- wielu klientów posiada nasze nr tel, pod które chętnie sami dzwonią po ofertę kredytową
- możliwość przejęcia przeszkolonego pracownika.

Więcej informacji udzielę osobom poważnie zainteresowanym. W bardzo krótkim czasie nastąpi zwrot z inwestycji, niestety z przyczyn rodzinnych muszę odstąpić biznes. Zależy mi na czasie, więc cena do rozsądnej negocjacji.