Sprzedam placówkę franczyzowąSPRZEDAM PLACÓWKĘ PARTNERSKĄ BANKU

Cena sprzedaży (brutto):
5 000 PLN

Numer ogłoszenia:I226 Miasto: Trzebnica Województwo: dolnośląskie

Dane kontaktowe

Nr telefonu: 666041615 Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opis

Odstąpię Placówkę Partnerską jednego z najszybciej rozwijającego się Banku, która funkcjonuje w bardzo dobrej lokalizacji przy głównej ulicy miasta, obok wielu punktów usługowo- handlowych. Dużym atutem Placówki jest brak oddziału macierzystego Banku w mieście, najbliższy oddział oddalony jest o ok. 25 km. Placówka została wypromowana na lokalnym rynku przez udział w Imprezach Plenerowych, wielkoformatowy banner powieszony w lokalizacji o dużym natężeniu ruchu, oraz mobilny baner reklamowy. Do placówki został przydzielony samochód służbowy z centrali banku. Bank, który reprezentuje Placówka charakteryzuje się dobrą akceptowalnością kredytobiorców, uproszczonymi procedurami, brakiem regionalizacji klientów oraz mobilną sprzedażą.

Placówka znajduje się w klimatyzowanym lokalu o powierzchni ok. 40 m2, którego miesięczny czynsz wynosi 3000 zł brutto - do kwoty najmu należy doliczyć opłaty eksploatacyjne: prąd, gaz (około 200 zł/mies). Lokal został w pełni wyremontowany oraz wyposażony zgodnie z zaleceniami banku w 2017 roku.

Zapraszam do kontaktu. Więcej informacji telefonicznie