Sprzedam placówkę franczyzowąOdstąpię Placówkę Partnerską Banku

Cena sprzedaży (brutto):
25 000 PLN
Do negocjacji

Numer ogłoszenia:I221 Miasto: Radzymin Województwo: mazowieckie

Dane kontaktowe

Nr telefonu: 606969290 Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opis

Odstąpię Placówkę Partnerską Banku funkcjonującą w bardzo dobrej lokalizacji. Placówka znajduje się przy głównej ulicy miasta, vis a vis Urzędu Gminy, obok apteki i wielu punktów usługowo- handlowych. Dużym atutem Placówki jest brak własnej Placówki reprezentowanego Banku w mieście. Najbliższa Placówka Bankowa reprezentowanego Banku oddalona jest o ok. 15 km. Placówka jest rozpoznawalna przez Klientów, często odwiedzana. Wypromowana przez udział w lokalnych Imprezach Plenerowych organizowanych przez lokalny Urząd Gminy, przez bannery powieszone w lokalizacjach o dużym natężeniu ruchu oraz przez funkcjonujący, aktywny fanpejdż i inne narzędzia internetowe.

Bank, który reprezentuje Placówka charakteryzuje się dobrą akceptowalnością kredytobiorców, uproszczonymi procedurami oraz decyzyjnością na poziomie Placówki. Placówka znajduje się w lokalu o powierzchni ok. 40 m2, którego miesięczny czynsz wynosi 2000 zł- jest to kwota najmu bez opłat eksploatacyjnych (woda, prąd, wywóz śmieci)

Zapraszam do kontaktu. Więcej informacji telefonicznie.