Sprzedam placówkę franczyzowąSprzedam Placówkę Banku

Cena sprzedaży (brutto):
33 000 PLN
Do negocjacji

Numer ogłoszenia:I210 Miasto: Pleszew Województwo: wielkopolskie

Dane kontaktowe

Nr telefonu: 602594594 Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opis

Oferuję na sprzedaż Placówkę Partnerską Banku w Pleszewie. Placówka działa od 2016 roku pod logo franczyzy, zarządzana przez drugiego właściciela. Duża baza stałych Klientów, w tym również baza depozytowa oraz pracujący portfel kredytowy.

Pełna oferta dla osób fizycznych (konta, karty, kredyty gotówkowe, hipoteczne i konsolidacyjne). Specjalizujemy się w sprzedaży głównie kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych i kont, mamy wypracowane relacje a lojalnymi klientami.

Bardzo dobra lokalizacja, Placówka położona tuż przy Rynku gdzie skupia się całe życie handlowo-usługowe miasta. W pobliżu inne banki, sklepy i usługi. Miasto liczy ok. 25.000 mieszkańców w pobliżu liczne mniejsze miejscowości.

Lokal z dużą witryną okienną, reklama Banku zamieszczona na budynku, wejście bezpośrednio z ulicy. Bardzo duże i przestronne zaplecze dobrze wyposażone ,ładna kuchnia i toaleta, bardzo niskie koszty operacyjne.

Placówka wyposażona zgodnie z wymogami banku, dwustanowiskowa z możliwością powiększenia o trzecie. Wyposażona w systemy alarmowe i monitoring ,zespół wykwalifikowanych doradców , co daje możliwość działalności od następnego dnia po przejęciu.

Warunkiem przejęcia jest akceptacja nowego Partnera przez Bank oraz cesje umów o najem lokalu, internet, telefon. Bank oferuje bezpłatne szkolenia dla nowych Partnerów i ich pracowników.

Cena 33000 obejmuje:
-odstępne
-lokalizacja na wyłączność ,jesteśmy jedyną Placówką tego Banku!
-pełne wyposażenie
-cesję obowiązujących umów
-bazę klientów

Proszę o kontakt tylko poważnie zainteresowanych ofertą,szczegółowe informacje podam wyłącznie na spotkaniu osobistym. Zapraszam do kontaktu.