Sprzedam placówkę franczyzowąOdstąpię Placówkę Partnerską Banku

Cena sprzedaży (brutto):
25 000 PLN
Do negocjacji

Numer ogłoszenia:I169 Miasto: Raszyn Województwo: mazowieckie

Dane kontaktowe

Nr telefonu: 606969290 Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opis

Odstąpię Placówkę Partnerską Banku funkcjonującą w bardzo dobrej lokalizacji od ponad 3 lat. Dużym atutem Placówki jest brak własnej Placówki reprezentowanego Banku w Raszynie. Najbliższa Placówka Bankowa reprezentowanego Banku oddalona jest o ok. 6 km.

Placówka jest rozpoznawalna przez Klientów, często odwiedzana. Wypromowana przez udział w lokalnych imprezach plenerowych organizowanych przez lokalny Urząd Gminy, przez bannery powieszone w lokalizacjach o dużym natężeniu ruchu oraz przez funkcjonujący, aktywny fanpage i inne narzędzia internetowe. Bank, który reprezentuje Placówka charakteryzuje się dobrą akceptowalnością kredytobiorców, uproszczonymi procedurami oraz decyzyjnością na poziomie Placówki.

Placówka znajduje się w lokalu o powierzchni ok. 40 m2, którego miesięczny czynsz wynosi 2100 zł- jest to kwota najmu wraz z opłatami (woda, prąd).

Więcej informacji udzielę telefonicznie.