Sprzedam placówkę franczyzowąKup Sobie Bank

Cena sprzedaży (brutto):
78 000 PLN

Numer ogłoszenia:I135 Miasto: Zabrze Województwo: śląskie

Dane kontaktowe

Nr telefonu: 606830856 Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opis

Jeżeli nie lubisz marnować czasu a tym bardziej pieniędzy na rozkręcanie nowego biznesu, poszukiwanie lokalu,mebli, remont, szkolenie pracowników i a na sam koniec ….. klientów, to ta oferta jest dla Ciebie.

Sprzedam dobrze prosperującą placówkę bankową dużego banku, działającą od 18 lat. Zlokalizowaną w ścisłym centrum.

Agencja położona jest przy głównej ulicy, która stanowi centralny punkt miasta w najbliższym sąsiedztwie znajdują się: sklep Żabka, Biedronka, Poczta, przychodnia lekarska oraz przystanki autobusowe. W pobliżu Agencji znajdują się miejsca parkingowe, z których mogą korzystać klienci placówki.

Agencja prowadzona jest przez agenta nieprzerwanie od 2001r. Od samego początku istnienia plasuje się w pierwszej dziesiątce agencji z najlepszą sprzedażą w regionie południowo-zachodniej Polski. Ponadto placówka znajduje się w ścisłej czołówce najlepiej prosperujących agencji w Polsce. W Placówce pracuje zespół wysoko wykwalifikowanych doradców (w dzisiejszych czasach to jest nie do przecenienia).

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszam do kontaktu.