Sprzedam placówkę franczyzowąSprzedam Franczyze Banku

Cena sprzedaży (brutto):
45 000 PLN
Do negocjacji

Numer ogłoszenia:I134 Miasto: Warszawa - Rembertów Województwo: mazowieckie

Dane kontaktowe

Nr telefonu: 691897995 Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opis

Do sprzedania Placówka Partnerska Banku,
Świetny pomysł dla ludzi, którzy chcą stanąć na swoim, rozwinąć się w zakresie prowadzenia działalności, handlu oraz finansów a jednocześnie boją się otworzyć coś swojego pod własną marką.

Placówka istnieje w Rembertowie już ok 3 lata, w tym czasie w portfelu klientów znalazło się ok 1300 rekordów (większość pracująca ) oraz 3,5 mln portfel kredytowy z którego uzyskujemy pasywny dochód, tzw "kapanie", dzięki czemu franczyzobiorca jest w stanie pokryć 60-70% kosztów stałych prowadzenia placówki tj lokal , pracownicy etc.

Dość spory lokal mieszczący się przy samej głównej , bardzo ruchliwej ulicy dzielnicy Rembertów- tj Chruściela Montera, oczywiście jest możliwość zmiany lokalizacji na inną,

Bank oferuje bardzo dużo szkoleń, fundusze marketingowe, bonusy, szerokie możliwości rozwoju, system motywacyjno - premiowy oraz liczne konkursy na których można dodatkowo zarobić.

Przyszłemu franczyzobiorcy ze swojej strony oferuje w cenie pomoc we wdrożeniu się w nowy system, mam nadzieje, że moje 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu franczyzy okażę się pomocne i pozwoli szybciej opanować cały system :)

Sprzedaję, ponieważ prowadzę już kilka franczyz w dość sporym rozstrzale kilometrowym i najzwyczajniej w świecie nie wyrabiam się czasowo.

Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane, cena jaka mnie interesuje za odstąpienie to 45 tyś brutto .