alex great posrednictwo finansowe kredytowe

Dane firmy
Alex T. Great Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 82, CH Manhattan, III p. 80-244 Gdańsk
www.alextg.pl

Dane kontaktowe
 • Kontakt ws. współpracy
 • (+48) 515 210 298
 • (+48) 58-7677515
 •  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O firmie

Alex T. Great jednoczy ludzi o podobnym doświadczeniu i z podobną wizją przyszłości. Stając się Partnerem Alex T. Great będziesz mógł korzystać z wieloletniego doświadczenia, wiedzy oraz rozwiązań, które działają. Wraz ze znaną i cenioną marką szybko pozyskasz nowych klientów i rozwiniesz swoją działalność.

Co nas wyróżnia?

 • Niesztampowe indywidualne podejście do Twojego pomysłu na biznes
  Opowiedz nam o sobie, swoim doświadczeniu i pomyśle na przyszłość.Wraz z Tobą podejmiemy się nowych wyzwań.
 • Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy
  Zdecyduj czy chcesz prowadzić własne biuro lub wolisz dołączyć do już funkcjonującego biura.
 • Kochamy innowacje technologiczne
  Rozwijamy nasz autorski system CRM, korzystamy z profesjonalnej porównywarki kredytowej „Finpack” oraz innowacyjnego narzędzia do analizy zwrotu z nieruchomości „Rentier”
 • Z nami nic nie musisz – wszystko możesz
  Jak jesteś bardziej kredytowy to w Alex T. Great znajdziesz dodatkowe źródło dochodów w postaci ubezpieczeń i nieruchomości. Jak jesteś ubezpieczeniowy lub nieruchomościowy zyskasz na kredytach. Wszyscy zyskują dostęp do wielu produktów z rynku finansów i nieruchomości.
 • Dbamy o bezpieczeństwo Partnerów czuwając nad poprawnością procedur
  Z nami nie musisz martwić się o archiwizację dokumentów, o procedury RODO, czy ustawy hipotecznej. Dbamy również o bezpieczeństwo IT.
 • Wspieramy Partnerów merytorycznie i technologicznie
  Rozumiemy, że nie w każdym temacie musisz być biegły i jak każdy z nas czasami zapomnisz swój login czy hasło, a komputer odmówi posłuszeństwa.
 • Dbamy o zdrowie i kondycję
  Na własne potrzeby możesz dołączyć do ekipy korzystających z karty Multisport oraz pakietów medycznych Saltus.

Alex T. Great Finanse i Nieruchomości to prężnie rozwijająca się multiagencja finansowa, która zrzesza już przeszło 180 wysoko wykwalifikowanych specjalistów ds. kredytów, ubezpieczeń i inwestycji w nieruchomości.

Alex T. Great działa od 2008 roku, stale poszerzając zakres swojej działalności i wprowadzając do swojej oferty kolejne produkty finansowe. Alex T. Great stawia na doskonałe relacje z klientami - 82 proc. klientów wybiera naszą firmę na podstawie poleceń i rekomendacji, a ponad 98 proc. deklaruje, że chętnie ponownie skorzysta z naszych usług. To wszystko zasługa całego naszego zespołu.

Niepodważalnym atutem Alex T. Great Finanse i Nieruchomości jest nasza pełna niezależność – działamy w sposób autonomiczny, pozostając bez żadnego wpływu zewnętrznego. Dzięki temu nasi specjaliści podejmują najlepsze decyzje, działając w zgodzie z sobą oraz z interesem naszych klientów.

Eksperci Alex T. Great dostępni są na terenie całego kraju. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy nowych partnerów biznesowych, gotowych nawiązać współpracę na zasadach biur partnerskich/franczyzowych oraz indywidualnych ekspertów finansowych. Oferujemy korzystne warunki współpracy, szeroki wachlarz produktów, wsparcie merytoryczne i marketingowe, szkolenia produktowe oraz partnerskie reguły współpracy.

Szczegółowa oferta produktowa znajduje się TUTAJ

Galeria

Oferty współpracy: franczyza / pośrednictwo

.