W tym roku minęły dwa lata działalności Domu Finansowego QS w modelu franczyzowym. Dwa lata temu zapytaliśmy naszych franczyzobiorców dlaczego zdecydowali się na współpracę z nami, dziś pytamy ich jak minęły dwa lata wspólnej pracy, jak rozwinęli swój biznes i jak oceniają Dom Finansowy QS.

Rozmowa z Panem Waldemarem Stanek właścicielem Universum Finanse Sp. z o.o. znajdującej się w Krakowie


Proszę krótko opisać współpracę z DFQS

Z DFQS współpracuje od 1999 roku, wcześniej jeszcze pod innym szyldem. Cały czas od 17 lat, mimo różnych losów QS oraz mojej firmy cały czas nasze drogi się krzyżują, więc na pewno bardzo sentymentalnie podchodzę do tej współpracy.


Co ceni Pan we współpracy z DFQS?

Co mi się podoba w QS, w tej chwili to stosunek zarządu do partnerów jak i sama postawa prezesa. Zupełnie inni ludzie teraz pracują - pracuje się znacznie lepiej, komunikacja jest bardzo bezpośrednia, swobodna, nie ma żadnej sztuczności w relacjach, jest to fajne. Nie tworzy się barier między partnerami a zarządem. QS był kiedyś bardzo proceduralny, teraz jest duża odwilż w tych procedurach i obecna ekipa jest bardzo pro sprzedażowa. Widać że centrala jest nastawiona na sprzedaż i zależy im na sprzedaży tak jak Agentowi.


Które rozwiązania z DFQS podobają się Panu jako Partnerowi?

Podoba mi się kontakt z infoliniami. Ekipa która jest na infoliniach zmieniła się o 180 stopni, aż chce się do Was zadzwonić, zapytać o coś, albo zadzwonić, żeby mieć kontakt z centralą, bo bardzo fajni ludzie tam pracują. Atmosfera w firmie na pewno przemawia na plus za współpracą. Po prostu fajnie się z Wami pracuje.


Czy jako przedsiębiorca jest Pan zadowolony z rozwoju swojego biznesu? Czy warto współpracować z QS?

Ja mam taki model współpracy, że wybieram sobie z portfolio jeden produkt i skupiam się na sprzedaży jednego. Jestem więc usatysfakcjonowany, że mam wybór tych produktów.

 

Rozmowa z Panią Danutą Truszczyńską właścicielką Agencji Kredytowej BANCO Punkt Kasowy, prowadzącą placówkę franczyzową w Sztumie od 10 grudnia 2016 r.


Jak podsumowałaby Pani czas współpracy z Domem Finansowym QS?

Od początku współpracy byłam w pełni usatysfakcjonowana nawiązaną współpracą. Miałam zapewnione wsparcie marketingowe, personalne w postaci osób którym ufałam i z którymi nawiązywałam kontakt na podstawie budowanego przez wiele lat zaufania, miałam również pomoc Domu Finansowego QS w postaci programu premiowego dla pracowników, który odciążał mnie jako pracodawcę.


Czy warto było otworzyć biznes wspólnie z DFQS? Czy jako przedsiębiorca jest Pani usatysfakcjonowana z rozwoju swojej firmy?

Są oczywiste, czyli finansowe korzyści z bycia partnerem Domu Finansowego QS. Te mniej oczywiste to pomoc merytoryczna i doradcza obu infolinii, rokowania na lepszą pomoc marketingową. Moje przedsiębiorstwo istniało i równie dobrze prosperowało zarówno przed współpracą z DFQS. Na rozwój firmy wpływa głównie zaangażowanie i systematyczna praca moja i moich pracowników. W naszej społeczności to my budujemy wizerunek i zaufanie Klientów.


Czy były jakieś sytuacje w których szczególnie doceniła Pani wsparcie ze strony Domu Finansowego QS?

Od początku współpracy rzeczywiście na bieżąco odczuwałam i doceniałam wsparcie DFQS w postaci Kierownika Regionalnego. Był wsparciem zarówno merytorycznym jak i na bieżąco pomagał nam marketingowo, był zarówno zaangażowany jak i inicjował kolejne pomysły marketingowe. Doceniał i nagradzał wysokie wyniki sprzedażowe oraz pomagał z wszelkimi problemami i wątpliwościami wynikającymi podczas prowadzenia firmy.Doceniam też możliwość wyjazdu na ciekawe wyjazdy integracyjne ( Pikniki Pozabankowe), wycieczki i nagrody.

 

Rozmowa z Panią Mariolą Bięga właścicielką Agencji Finansowej "Ekspert" Mariola Bięga znajdującej się w Lęborku.


Proszę krótko opisać współpracę z DFQS

Z Domem Finansowym QS współpracuje od początku, od kiedy założyłam firmę, współpraca przebiegała przez te lata różnie, raz kierowałam swoją sprzedaż do Domu Finansowego QS, raz do innych pośredników w zależności od dostępności i atrakcyjności oferty. Trochę uciekłam od współpracy z QS, ale cały czas monitorowałam ofertę i wracałam gdy pojawiały się nowe produkty oraz gdy wprowadziliście ubezpieczenia. Przez te lata współpracy, widzę zachodzącą zmianę - system się zmienił, wszystko dobrze działa, no i Was lubię.


Co ceni Pani we współpracy z DFQS?

Najważniejsza jest dla mnie możliwość sprzedaży ubezpieczeń i kredytów w jednej platformie. Podoba mi się to, że gdy QS wprowadza nowy produkt, mogę go wprowadzić do oferty i zacząć aktywnie sprzedawać. Na plus jest też dodawanie Klienta do wnioskomatu, niby myślisz, że masz wszystko a system zawsze Ci coś podpowie.


Czy warto współpracować z DFQS? Czy jako przedsiębiorca jest Pani usatysfakcjonowana z rozwoju swojej firmy?

QS daje swoim Partnerom dużo benefitów, np. ja niedawno dostałam voucher, który bardzo zmotywował mnie do współpracy. Organizowane konkursy mają dla mnie znaczenie i motywują do większej sprzedaży. Podoba mi się też wsparcie Dyrektora Regionalnego, fajnie że przyjechał do mnie i mnie tak pozytywnie nakręcił.

 

Rozmowa z Panem Dawidem Łukaszka właścicielem trzech placówek franczyzowych w Suchej Beskidzkiej, Wadowicach oraz w Brzeskach.


Jak podsumowałby Pan czas współpracy z Domem Finansowym QS?

Z DFQS współpracuję od wielu już lat. Zawsze współpraca przebiegała prawidłowo i tak jest do dnia dzisiejszego.


Czy warto było otworzyć biznes wspólnie z DFQS? Czy jako przedsiębiorca jest Pan usatysfakcjonowany z rozwoju swojej firmy?

Biznes pod szyldem DFQS pozwala wyróżnić placówkę na lokalnym rynku gdzie zawsze jest silna konkurencja. Jestem zadowolony z rozwoju swojej firmy. Natomiast należy popracować aby świadomość marki wzrosła.


Czy były jakieś sytuację w których szczególnie docenił Pan wsparcie ze strony Domu Finansowego QS?

Nie pamiętam konkretnych sytuacji ale prawda jest taka, że zawsze można liczyć na fachową pomoc zarówno dyrektor regionu, zespołu infolinii w DFQS czy działu marketingu gdzie zawsze służą pomocą i radą nawet w najbardziej skomplikowanych sprawach dotyczących obsługi klienta itd.

 

 

Dom Finansowy QS S.A.

Od 2001 roku jesteśmy wiodącą firmą w sektorze pośrednictwa finansowego w Polsce. Współpracujemy z kluczowymi bankami, firmami pożyczkowymi i ubezpieczeniowymi, których produkty oferujemy w zewnętrznej sieci agencyjnej i za pośrednictwem dynamicznie rozwijającej się sieci placówek franczyzowych. Jako nasz Partner masz dostęp do bogatej oferty kredytów, pożyczek i ubezpieczeń za pośrednictwem jednego, innowacyjnego systemu do sporządzania wniosków i zawierania polis. Dzięki temu w prosty sposób możesz dobrać najkorzystniejszą ofertę finansową dla swoich Klientów.

Dom Finansowy QS S.A.
Od 2001 roku jesteśmy wiodącą firmą w sektorze pośrednictwa finansowego w Polsce. Współpracujemy z kluczowymi bankami, firmami pożyczkowymi i ubezpieczeniowymi, których produkty oferujemy w zewnętrznej sieci agencyjnej i za pośrednictwem dynamicznie rozwijającej się sieci placówek franczyzowych. Jako nasz Partner masz dostęp do bogatej oferty kredytów, pożyczek i ubezpieczeń za pośrednictwem jednego, innowacyjnego systemu do sporządzania wniosków i zawierania polis. Dzięki temu w prosty sposób możesz dobrać najkorzystniejszą ofertę finansową dla swoich Klientów.

Oferty współpracy: franczyza / pośrednictwo

.